סרטון דוגמה לשירות זה:

העצמה מול מצלמה

זכור לי מקרה שבו צילמתי מרצה ידוע לסרטוני תדמית קצרים – קבענו טקסט, קבענו מקום, בנינו תאורה העמדנו מצלמה ואפילו עשינו חזרות. ברגע הפעלת המצלמה – המצולם-המרצה החל לגמגם. איך זה יכול להיות? לא ברור. מיד שלפתי את כל ידיעות ההעצמה שלמדתי וחילצתי את המרצה ממצב "טביעה" (כמעט ודאי).

נראה שגם למנוסים ביותר קורה משהו ברגע הפעלת המצלמה.

כשאני החלטתי לחוות את העמידה מול מצלמה, נדרשתי לצלם כ-50 טייקים על מנת להרגיש שצילמתי 15 שניות טובות שאני מרוצה מהן ושלם איתן. לאחר שפרסמתי את הסרטון והתגובות שקיבלתי, הבנתי שמצאתי לעצמי תחביב חדש – לדבר אל מול המצלמה.

במסגרת מסלול חיי, סיימתי לימודי קולנוע בבית הספר לקולנוע "מעלה" – בימים אלו אני מסיים את לימודי משחק בבית הספר "אספקלריא". עשיתי קורס העצמה שנתי של מכללת כוונה, ובמסגרת הכשרותיי אני מנחה ואיש צוות של שיטת מיכא"ל – שיטת ההעצמה מספר 1 בעולם כיום. מלבד זאת, אני יודע לחוש ולהבין את נפש האדם ונמצא שם בשביל הלקוח כי מוצר טוב בשבילו הוא סיפוק עצום ומשמעות בשבילי.

אם אתם מדמיינים או מפחדים כי תתקעו ברגע האמת מול המצלמה וזה הדבר שמונע מכם להגיע לצילומים – הסירו דאגה מלבכם. אתם בידיים טובות. אני אדם עם סובלנות שייקח אתכם צעד אחר צעד אל עבר היעד הנכסף – יצירת סרטון תדמית מדויק עבורכם.

דילוג לתוכן