סרטון דוגמה לשירות זה:

צילום הרצאות / ראיונות / עדויות תלמידים

עדויות תלמידים – לדעת לראיין זו אומנות, להקשיב לטון הדיבור, להרגיש את הדקויות של המרואיין, לחוש את הדופק שלו ולהוביל אותו בבטחה להתמודד עם ההתרגשות מול המצלמה ועדיין שיהיה מספיק נאמן לעצמו ולדברים שהוא רוצה לומר בכדי שהמצלמה תדע לקבל את המנה המוגשת באופן מדויק ומשכנע. עדות היא המלצה הכי קרובה למקור המידע, סרטון עדות הוא כלי שיווקי ממעלה ראשונה. כי אם אני מתחבר לדמות שמדברת אליי, אני יודע שהשרות הוא טוב, נכון ומדויק עבורי והלקוח עובר לשלב ההקשבה ומתעניין, מסיר ממנו התנגדויות. העברתם סדנה או קורס, אל תחסכו כסף על מנת ליצור משהו איכותי. אנחנו נגיע למפגש האחרון שלכם בקורס/סדנה, נעמיד רקע עם תאורה וזווית צילום נכונה, והתלמידים שלכם יספרו על החוויות. מכאן, תשאירו לנו לערוך לכם מהעדויות ומהצילום, סרטון יפה ומיוחד שייצור עבורכם את הפרסום בצורה הטובה והנכונה ביותר.

הרצאה – הרצאה אחת טובה יכולה לסחוף אחריה אנשים רבים. אם ההרצאה צולמה באופן איכותי וטוב, היא תעביר את המסר שלכם בצורה הטובה ביותר. אחרי הכל אנו רוצים לומר את דברנו לעולם, ואם כבר לומר אותו, אז שיצולם יפה ובאופן איכותי כי "טובה תמונה אחת מאלף מילים", ואני מוסיף "וסרטון אחד מאלף סיפורים". 

ראיון – רגע לפני שאתם צריכים להתראיין לערוץ מדיה כלשהו, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, ואנחנו נגיע עם אנשי מקצוע מעולים – נייצר תאורה מושלמת, פריים מעניין ואווירה מיוחדת.  ניתן לייצר עבורכם אולפן וירטואלי על מנת שהראיון שלכם לא יהיה סתם עוד אחד מיני רבים.

דילוג לתוכן