אודות יש מאין

"יש מעין" הינו בית הפקות בוטיק ששם לו למטרה לייצר תכנים אותנטיים, מקוריים ויצירתיים בהתאם לדרישתו ואופיו של הלקוח. אנו מקפידים בראש ובראשונה להכיר את הלקוח לעומק ולהבין מהי תפיסת וראיית עולמו ומהן שאיפותיו ורצונו. מתוך כך, אנו מתאימים לכם את סרטון התדמית הייחודי והמקורי עבורכם. אפשר לומר – ה DNA  שלכם.

אנו מאמינים שכמו שאדם בוחר מה ללבוש או עם מי להתחתן או איך יראה הסלון שלו, כך גם סרטון תדמית צריך להיות מותאם ונכון למידות שלכם או למקום שאליו אתם שואפים ורוצים להיות, כי בראש ובראשונה צריך להעביר מסר ללקוח באופן נכון ומדויק, מקצועי ומוקפד.

הבעלים: אריאל חן.

לפני 10 שנים סיימתי את לימודי הקולנוע שלי, ומאז אני יוצר סרטונים.

כשיצרתי את סרט הגמר שלי, הבנתי איזה כוח עצום יש למסך ואת היכולת להשפיע על בני האדם – לגרום להם להרגיש, לחשוב, להטיל ספק, להאמין, לקבל תובנות. החלטתי שזה רצוני במסלול זה של חיי – לעשות סרטים. 

"יש מעין"

כשהחלטתי להקים בית הפקות לסרטוני תדמית, היה ברור לי כי שם העסק צריך לשאת את תפיסת וראיית עולמי. על כן, בחרתי לקרוא לעסק – "יש מעין". זהו מונח שמשקף תהליך של יצירה והתבוננות, בחינה וראייה מזויות שונות של המוצר/השרות/האדם. מתחילים מכלום, ואט אט בתוך צעידה בערפל, דברים מתחילים להתבהר עד שמגיעים אל היעד – לידה של סרטון, של הוויה, של מציאות שנגלית דרך המדיה.

היציאה והחיפוש עם שלבי המורכבות שבדרך הם אלו שמאפשרים ליצירה לנבוע, להיות, להתקיים ולבעוט.

אנו מאמינים ויודעים כי כל תהליך יצירה מתחיל במפגש היכרות, שם ניתן להרגיש מהו המסר אותו רוצה האדם שמולך להעביר כלפי חוץ, לאנשים, לסביבה לקהל היעד. לאחר ההיכרות אני יושב יחד עם הלקוח, ומתאימים לו את הסרטון שיעביר באופן המדויק ביותר את הייחודיות שלו והיא זו שתבוא לידי ביטוי בסרטון.

דילוג לתוכן